DIETA ON-LINE

Jeśli chcesz  z moją pomocą zadbać o swoje zdrowie, schudnąć, zacząć odżywiać się adekwatnie do własnych schorzeń, czy po prostu zacząć zdrowo jeść, zapraszam do współpracy, zamów u mnie swoją dietę on-line.

Pierwszy krok to wypełnienie formularza poniżej. Wskazane jest, abyś do formularza załączyła  wyniki aktualnych badań. Jeśli nie posiadasz badań i nie planujesz ich wykonać, pamiętaj iż niesie to ze sobą ryzyko, że ułożony plan nie będzie adekwatny do Twojego obecnego stanu zdrowia.

Po otrzymaniu od Ciebie uzupełnionego formularza, wraz z przesłanym dowodem wpłaty (koszt 100zł na konto:  39 1050 1953 1000 0091 4646 4798 ING,  w tytule proszę podać imię i nazwisko oraz napisać „OPŁATA ZA DIETĘ ON – LINE” ) prześlę do Ciebie maila, potwierdzającego przyjęcie Twojego zgłoszenia. Może się zdarzyć również tak, że będę miała jeszcze jakieś dodatkowe pytania do formularza – wyślę je wtedy do Ciebie mailem lub zadzwonię. W ciągu 7 dni od otrzymania Twojego zgłoszenia dostaniesz ode mnie gotowy 7-dniowy plan żywieniowy rozpisany posiłek po posiłku oraz konkretne wskazówki do jego stosowania. Od tego momentu będziemy w stałym kontakcie mailowym, jeśli pojawiłyby się jakieś  pytania odnośnie korzystania z planu.

Nasz organizm nie lubi monotonii, dlatego też, najlepsze efekty osiągniesz stosując jeden plan max. przez 3 tygodnie.

Po tym czasie wskazane jest zamówienie nowego planu, aby uniknąć stagnacji.

Pod uwagę będę brała jedynie formularze z załączonym dowodem wpłaty.

DIETA NA THERMOMIX: Jeśli posiadasz Thermomix i chcesz otrzymać dietę z wykorzystaniem dań robionych w tym urządzeniu, wypełnij dokładnie pola formularza poniżej na temat własnego urządzenia.

 MOJE WYKSZTAŁCENIE

———————

 

 OPINIE

———————

 

Jeśli się zdecydowałaś i właśnie ze mną chcesz rozpocząć walkę o swoje zdrowie, będzie mi bardzo miło wspierać Cię w tym przedsięwzięciu i pomagać Ci w dążeniu do celu.

Proszę, abyśmy mogły rozpocząć współpracę – wypełnij poniższy formularz 🙂

Jeśli chcesz mnie o coś jeszcze zapytać, napisz do mnie wiadomość na FB

FORMULARZ DO ZAMÓWIENIA DIETY ON-LINE:

KobietaMężczyzna

cukrzycainsulinoopornośćnadciśnieniedna moczanowaPCOSRZSniedoczynność tarczycyHashimotoosteoporozastłuszczenie wątrobyzaparciawrzody


nietak

nietak


nietak


nietak


nietak


kawaherbatanapoje gazowanesokiwodawoda smakowa


nietak


Potwierdzam, że jestem osoba pełnoletnią i powyższe informacje podałam/em sam/a i są one zgodne z moim obecnym stanem zdrowia.
Zamawiam dietę on-line

5 thoughts on “DIETA ON-LINE

  1. Pierwszy raz zdecydowałam się na zakupienie diety on-line, przekonały mnie pozytywne opinie w internecie na Pani temat. Nie zaluję, plan dostałam smaczny i bardzo prosty (dodatkowo idealnie dopasowany do przepisów na Thermomix) Dzięki temu Dieta stała się moim stylem życia. Polecam!

  2. Bardzo jestem zadowolona z diety od Pani Doroty , chociaż pierwszy raz zamówiłam taka dietę , ale po takim czasie wiem że było warto . Współpraca z Panią Dorota jest bardzo efektywna, czuję się dobrze 🙂 i wyglądam całkiem dobrze 🙂 Więc polecam każdemu bo warto , a kontakt też super , zawsze chętnie Pani Dorota pomaga jak ma się jakieś wątpliwości , albo jak jest potrzeba zmian w planie zawsze się uda po nas wszystko ustawić 🙂
    Pozdrawiam i serdecznie Polecam

  3. Jeśli sie któraś z Was zastanawia nad współpracą z Dorotą, to szczerze Wam polecam współpracę z nią 🙂 Sama już nie pierwszy raz korzystalam z porad dietetyka, ale dopiero teraz poczułam co to znaczy dobra opieka i odpowiednie pokierowanie w drodze do zdrowia. Bardzo smacze posiłki, dieta bardzo dopasowana do moich oczekiwan i mozliwosci zarowno kulinarnych jak i finansowych 🙂 A do tego stały kontakt z dietetykiem. Czego chcec wiecej? 🙂 Polecam!

  4. Moja przygoda żywieniowa rozpoczęła sie rok temu. Przez ten czas nauczyłam sie regularności i zdyscyplinowania w spożywaniu posiłków, a co za tym idzie widzę rownież efekty wchodząc na wagę 😊😊Szczerze polecam współpracę z Panią Dorotką. Posiłki są smaczne, szybkie do przygotowania i urozmaicone👍👍jesteśmy w stałym kontakcie, w razie jakiś pytań czy wątpliwości😊Naprawdę polecam współpracę z ta panią 😊👍

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *