ZESTAW LETNI LIPIEC

 

Gratuluję zakupu zestawu  🙂

Bardzo się cieszę, że jesteś tu ze mną i chcesz zadbać w prosty i przyjemny sposób o swoje zdrowe odżywianie. 

Zdrowa Dieta Niskim Kosztem to wyjątkowy plan, bo stworzony tak, że:

raz robisz zakupy i przez cały tydzień wszystkie produkty wykorzystujesz – nic ci się nie marnuje (sezonowe owoce możesz kupować na bieżąco, żebyś miała cały czas świeże)

otrzymujesz listę zakupów, dzięki której wszystkie potrzebne produkty, kupisz podczas jednego wyjścia do sklepu i wykorzystasz je w ciągu całego tygodnia

 korzystając z niego, nie marnujesz jedzenia, nie znajdujesz w lodówce pootwieranych i niedojedzonych produktów, z którymi nie wiesz co zrobić

mając ten zestaw wiesz, że jesz smacznie i zdrowo, przygotowując potrawy bez większego wysiłku i oszczędzając czas.  


Poniżej znajdują się filmiki, pokazujące przygotowanie wszystkich potraw, na każdy dzień. 

Mam nadzieję, że będzie to dla Ciebie ułatwienie w codziennym szykowaniu posiłków. 

Chciałabym być na bieżąco z Tobą, podczas gotowania dań, dlatego będzie mi miło jeśli zechcesz podzielić się zdjęciami swoich potraw na Instagramie czy Facebook’u. Oznacz mnie, @slodkie_fajne_ale_dietetyczne a wtedy na pewno nie ominę żadnego Twojego dania, będę z chęcią obserwować i czytać Twoje opinie.

 
 

W dniu pierwszym podczas szykowania posiłków, pamiętaj żeby:
1. ugotować większą porcję Trendy Lunch, lub innej dowolnej kaszy (na jutrzejszy obiad)
2. upiec od razu większą ilość kalafiora, żeby był gotowy na jutrzejszą poranną pastę

Jeśli masz kaloryczność zestawu 2100, to pamiętaj aby do drugiego śniadania dodać sezam.

Jeśli masz kaloryczność zestawu 2350, to pamiętaj, że ugotowany w większej ilości Trendy Lunch wykorzystasz  do jutrzejszego obiadu oraz kolacji. W drugim śniadaniu i przekąsce pojawiają Ci się dodatkowe owoce, a na kolację szynka.

 
       

Pamiętaj, że przepisy które Ci podaję, to tylko moje propozycje. Możesz wymyślić własną formę podania, połączenia i skomponowania tych wszystkich składników. Rób tak, aby było Ci  łatwo i przyjemnie gotować w kuchni i abyś z apetytem jadła każdy posiłek.

Jeśli masz kaloryczność zestawu 2100, to pamiętaj aby do śniadania dodać migdały.

Jeśli masz kaloryczność zestawu 2350, to pamiętaj aby do śniadania dodać migdały, a do kolacji zjeść Trendy Lunch.

 
       
Jajko na śniadanie, możesz przygotować sobie na wiele sposobów – zrobić sadzone, ale również możesz je ugotować. Pamiętaj, zrób tak aby to Tobie smakowało.

Zależy mi na tym, abyś jak najmniej czasu spędzała w kuchni. Dlatego przygotowując obiad, podduś od razu większą ilość mięsa i ugotuj większą ilość makaronu, będziesz miała już gotowe te produkty na przekąskę, kolację i jutrzejszy obiad.

Jeśli masz kaloryczność zestawu 2100 i 2350, to pamiętaj że do śniadania, obiadu i kolacji masz dodatkowe składniki. Zajrzyj do e-book’a i sprawdź jakie.

 
       
Pastę WAWRZYNIEC kupisz w większości popularnych marketów spożywczych. Ja wybrałam do przepisów smak z cukinią i curry – ale Ty możesz wybrać inny.

Jeśli masz kaloryczność zestawu 2100 lub 2350, to pamiętaj, że u Ciebie pojawiają się jeszcze dodatkowe produkty w większości posiłków. Wszystko opisane jest w e-book’u.

 
       
Fasolkę, Trendy Lunch i bób ugotuj od razu w większej ilości, dzięki temu będziesz miała już gotowe na kolejne posiłki na kolejne dni.

Tak przygotowując sobie produkty, możesz zaoszczędzić sporo czasu.

Jeśli masz kaloryczność zestawu 2100 lub 2350, zwróć uwagę szczególnie na śniadanie, obiad i kolację, bo masz w nich dodatkowe składniki.

Przy kaloryczności 2350, do kolacji zamiast bułki zjedz ugotowany wcześniej Trendy Lunch.

 
     
Przygotowanie posiłków w tym dniu, zajmie Ci mało czasu, ponieważ zarówno bób jak i Trendy Lunch masz już ugotowany – zrobiłaś to wczoraj.

Jeśli masz kaloryczność zestawu 2100 lub 2350, pamiętaj że w drugim śniadaniu i  w przekąsce masz dodatkowe produkty.

 
     
Jeśli masz kaloryczność zestawu 2100 lub 2350, pamiętaj że w drugim śniadaniu i  w przekąsce masz dodatkowe produkty.

Podobało Ci się?
Poleć zestaw #ZdrowaDietaNiskimKosztem, swoim znajomym, niech też ułatwią sobie gotowanie.