ZACZNIJ TUTAJ

 

Cześć,

nazywam się Dorota Świdnik. Jako dyplomowany dietetyk pracuję już od ponad 10 lat, udzielając porad indywidualnych w gabinetach stacjonarnych w Lublinie. Od ponad 6 lat tworzę markę Słodkie Fajne ale Dietetyczne w internecie, aby móc pomagać jeszcze większej liczbie kobiet zaprzyjaźnić się ze zdrowym odżywianiem.

Jestem dietetykiem, który działa bez skrajności, zakazów i restrykcji, ale opieram swoją wiedzę na nauce i stale inwestuję w nowe szkolenia i własny rozwój naukowy. Przyznam Ci się, że nie lubię słowa „dieta” – bo źle mi się ono kojarzy. Od razu je słysząc, czuję piętno zakazu jedzenia ulubionych dań i same wyrzeczenia. Dlatego zarówno na moim blogu, jak i Fb czy Instagramie, staram się pokazywać jak w smaczny, przyjemny sposób można zacząć lepiej i zdrowiej się odżywiać, a przy tym jeszcze chudnąć.

Jeśli chcesz zacząć właśnie w taki sposób odżywiać się razem ze mną, to skorzystaj z moich DIETETYCZNYCH EBOOKÓW i przekonaj się, że dieta bez diety istnieje. Ebooki są dostępne w 4 kalorycznościach do wyboru i w 9 wariantach smakowych z niskim IG i w 7 wariantach smakowych zbilansowane na ogólnych zasadach zdrowego odżywiania. Dania w ebookach, są zbilansowane tak, że to Ty sama wybierasz sobie co zjesz na dany posiłek w ciągu dnia, a przy tym masz pewność, że zawsze zgadza Ci się zarówno dobowa kaloryczność jak i makroskładniki diety.

Zainteresowałam Cię? To zobacz od którego ebooka polecam Ci zacząć 😉

Dietetyczne ebooki rozpisane są w dwóch opcjach.

  1. To EBOOKI Z NISKIM IG, w których dobowy ładunek glikemiczny jest niski. Stworzone są z myślą o pacjentach z insulinoopornością, można je stosować również przy PCOS, niedoczynności tarczycy, a także jako dietę propłodnościową. Składniki i produkty zawarte w posiłkach są odpowiednie i zalecane przy tych problemach. W ebookach oprócz zbilansowanych posiłków dostajesz jeszcze ode mnie: dużą dawkę dietetycznych informacji, wskazówek na temat zakupów i sporą listę zamienników na wiele produktów spożywczych. Jeśli chcesz zacząć z nimi się odżywiać polecam Ci wypróbować na START 8 lub 9  – najnowszą edycję.
    2. Dietetyczne ebooki bazujące na ogólnych zasadach zdrowego odżywiania, zgodnych z zasadami piramidy zdrowego żywienia. Rozpisane  na 5 posiłków w ciągu dnia. Jeśli chcesz stosować taką formę odżywiania, to proponuję Ci zacząć od 7 edycji dietetycznego ebooka. Ma on największą listę zamienników na wiele produktów spożywczych i sporą dawkę wiedzy dietetycznej ode mnie.

    wymienniki produktów spożywczych

Nie są to tradycyjne, popularne diety w których każdego dnia musisz stosować się do konkretnych posiłków. U mnie masz pełną dowolność, która jest jednak kontrolowana. Brzmi niemożliwe? A jednak.

To właśnie chcę przekazać Ci w moich dietetycznych ebookach, które z  jednej strony są zbilansowanymi posiłkami (no bo, aby schudnąć trzeba wprowadzić zmiany w swoim odżywianiu i wdrożyć nowe przyzwyczajenia). A z drugiej, stosując dania z ebooków, masz tu olbrzymią dowolność. Możesz jeść ciasta, ciasteczka, fast food’y (w ebookach są burgery, kebab, pizza), oraz typowo polskie dania jak mięso w sosie, zupa pomidorowa czy kapuśniak. Jednak wszystko masz spisane w odpowiednich ilościach do konkretnej kaloryczności. Zadbałam o to, abyś miała idealnie zbilansowane te posiłki nie tylko pod kątem kalorii, ale także makroskładników. Dodatkowo, w dietetycznych ebookach wszystkie przepisy bazują na tanich produktach, które kupisz w każdym sklepie spożywczym. A idąc do Lidla lub Biedronki, kupisz wszystko czego potrzebujesz. Dzięki temu, że zaczniesz je stosować mam nadzieję, że uwierzysz iż zdrowa dieta to normalnie jedzenie, ale w zdrowszy i po prostu przemyślany sposób.

To co sprawia, że dietetyczne ebooki są wyjątkowe, to sposób w jaki możesz z nich korzystać. To Ty decydujesz co chcesz zjeść, na każdy posiłek w ciągu dnia. Wybierasz po prostu to na co masz ochotę i ile czasu w danym dniu masz na przygotowanie dania. Możesz wybrać szybkie kanapki, możesz zrobić coś słodkiego lub przygotować sałatkę. Albo ugotować od razu coś na kilka dni, żeby nie stać codziennie w kuchni. Mając dietetyczne ebooki, każdy dzień może być u Ciebie inny i różnorodny, dopasowany do Twoich smaków na jakie akurat masz ochotę.

Opinie moich pacjentek, które współpracują ze mną:

 

Jeśli chcesz przeczytać jeszcze więcej informacji o mnie, zajrzyj TUTAJ.