ZACZNIJ TUTAJ

Cześć,

nazywam się Dorota Świdnik. Jako dyplomowany dietetyk pracuje już od 8 lat, udzielając porad indywidualnych w gabinetach stacjonarnych w Lublinie. Od 3 lat tworzę markę Słodkie Fajne ale Dietetyczne w internecie, aby móc pomagać jeszcze większej liczbie kobiet zaprzyjaźnić się ze zdrowym odżywianiem.

Jestem dietetykiem, który działa bez skrajności, zakazów i restrykcji, ale opieram swoją wiedzę na nauce i stale inwestuję w nowe szkolenia i własny rozwój naukowy. Przyznam Ci się, że jestem dietetykiem, który nie lubi słowa „dieta” – bo źle mi się ono kojarzy. Od razu je słysząc, czuję piętno zakazu jedzenia ulubionych dań i same wyrzeczenia. Dlatego zarówno na moim blogu, jak i Fb czy Instagramie, staram się pokazywać jak w smaczny, przyjemny sposób można zacząć lepiej i zdrowiej się odżywiać, a przy tym jeszcze chudnąć.

W tym miejscu znajdziesz życiowe porady, dotyczące wdrażania racjonalnych zmian w swoim sposobie jedzenia, robienia zakupów i przygotowywania potraw, które jeśli tylko będziesz chciała na pewno uda Ci się wprowadzić w swoje życie.

Na co dzień pokazuję jak możesz to zrobić samodzielnie, ale też tworzę dla Ciebie już gotowe zestawy posiłków, abyś miała wszystko podane i odpowiednio zbilansowane, bez konieczności samodzielnego zagłębiania się w kalkulatory i wyliczenia. Nie są to jednak tradycyjne, popularne diety w których każdego dnia musisz stosować się do konkretnych posiłków. U mnie masz pełną dowolność, która jest jednak kontrolowana. Brzmi niemożliwe? A jednak.

To właśnie chcę przekazać Ci w moich dietetycznych ebookach, które z  jednej strony są zbilansowanymi posiłkami (no bo, aby schudnąć trzeba wprowadzić zmiany w swoim odżywianiu i wdrożyć nowe przyzwyczajenia). A z drugiej, stosując dania z ebooków, masz tu olbrzymią dowolność. Możesz jeść ciasta, ciasteczka, fast food’y (w ebookach są burgery, kebab, pizza), oraz typowo polskie dania jak mięso w sosie, zupa pomidorowa czy kapuśniak. Jednak wszystko masz spisane w odpowiednich ilościach do konkretnej kaloryczności. Zadbałam o to, abyś miała idealnie zbilansowane te posiłki nie tylko pod kątem kalorii, ale także makroskładników. Dodatkowo, w dietetycznych ebookach wszystkie przepisy bazują na tanich produktach, które kupisz w każdym sklepie spożywczym. A idąc do Lidla lub Biedronki, kupisz wszystko czego potrzebujesz. Dzięki temu, że zaczniesz je stosować mam nadzieję, że uwierzysz iż zdrowa dieta to normalnie jedzenie, ale w zdrowszy i po prostu przemyślany sposób.

To co sprawia, że dietetyczne ebooki są wyjątkowe, to sposób w jaki możesz z nich korzystać. To Ty decydujesz co chcesz zjeść, na każdy posiłek w ciągu dnia. Wybierasz po prostu to na co masz ochotę i ile czasu w danym dniu masz na przygotowanie dania. Możesz wybrać szybkie kanapki, możesz zrobić coś słodkiego lub przygotować sałatkę. Albo ugotować od razu coś na kilka dni, żeby nie stać codziennie w kuchni. Mając dietetyczne ebooki, każdy dzień może być u Ciebie inny i różnorodny, dopasowany do Twoich smaków na jakie akurat masz ochotę.

Obecnie mój flagowy produkt, to najnowszy dietetyczny ebook, który oprócz tradycyjnych przepisów na wszystkie dania, zawiera dodatkowo przepisy na Thermomix. Zobacz go:

Dietetyczny ebook:

z 5 posiłkami w ciągu dnia:                                                                   z niskim IG (4 posiłki w ciągu dnia):

dietetyczny ebook dieta na thermomixdieta na thermomix

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opinie moich pacjentek, które współpracują ze mną:

 

Jeśli chcesz przeczytać jeszcze więcej informacji o mnie, zajrzyj TUTAJ.