Dieta z listą zakupów do pobrania – zobacz co jem

Pokaże Ci w tym wpisie, jak wygląda moja dieta z listą zakupów, którą teraz stosuje przez 4 najbliższe dni.

A to po to, że wiem, i

ż wiele z Was z nowym rokiem, ma mnóstwo postanowień, założeń i planów. Większość z nich bardzo często dotyczy zmiany stylu żywienia, zwiększenia aktywności fizycznej, zdrowszego odżywiania lub zredukowania kilku zbędnych kilogramów. Tak masz? Należysz do tej grupy kobiet?

Jeśli tak, to super, że tu jesteś – na pewno wiesz o czym mówię. Największy problem jednak jest taki, że w pierwszych dwóch tygodniach masz na pewno wielki zapał i entuzjazm do działania. Trudności pojawiają się już po kilku dniach wprowadzania zmian w życie… impreza u znajomych, spotkanie z koleżanką, nawał pracy, chore dziecko itd… Jesteś coraz bardziej zmęczona, odpuszczasz trening najpierw jeden potem kolejny i już ciężko Ci się zmotywować, żeby zacząć znów systematycznie działać. Z jedzeniem okazuje się, że brakuje Ci jednego składnika w domu, potem nie masz ochoty stać w kuchni i gotować i jeden posiłek odpuszczasz, drugi zamieniasz na coś szybkiego i łatwego do zjedzenia, a na trzeci nie masz apetytu. Po tygodniu okazuje się, że odpuściłaś już wszystko plany, założenia i może wrócisz do tego znów jak się wszystko na około unormuje. Tak? Znasz to ze swojego życia?

dieta z listą zakupów

UWAGA!
największy błąd to czekać, aż się wszystko na około poukłada i będziesz miała czas znów gotować i szykować według diety. Nic się samo nie poukłada, albo weźmiesz się w garść Ty, albo odpuścisz na całej linii.

O co w tym wszystkim chodzi?

Nie musisz być idealna – nikt nie jest.

Nie musisz każdego dnia jeść co do grama wyliczonych posiłków.

Nie musisz z zegarkiem w ręku jeść wszystkich posiłków.

Nic nie musisz, ale MOŻESZ:

Starać się na tyle ile to możliwe, stosować swój plan.

Każdego dnia próbować zmieniać dotychczasowe posiłki na zdrowsze, lepsze, zbliżone do tych z Twojego zdrowego planu żywieniowego

Próbować jeść posiłki według nowych reguł, aby były jak najbardziej zbliżone do godzin, które sobie ustaliłaś

Jeśli masz gorszy dzień, to trudno, każdego z nas taki dopada, ważne aby już w kolejnym sobie nie odpuszczać i zacząć znów starać się trzymać godziny posiłków i ich dobrą jakość.

Rozumiesz?

W zdrowym odżywianiu nie chodzi o to, żeby non stop być idealnym, ale o to aby non stop dążyć do tego ideału. Pomimo potknięć, pomimo niedoskonałości i kilku cukierków w tygodniu J Niedzielny obiad z rodziną nie zachwieje Twojego zdrowego odżywiania – jeśli kolejne posiłki zjesz zgodnie  z Twoimi założeniami. Jeśli cały tydzień będziesz zdrowo jeść, to jeden kawałek urodzinowego ciasta koleżanki w pracy, nie sprawi, że wszystkie starania pójdą na marne.

Zapraszam Cię do grupy na FB ZDROWA DIETA NISKIM KOSZTEM, jak sama nazwa mówi polecamy tam sobie zdrowe posiłki, ale z prostych i tanich produktów. Bez wydawania milionów na posiłki.

Jeśli potrzebujesz motywatora, zajrzyj koniecznie TUTAJ.

Jeśli chciałabyś mieć gotowy plan żywieniowy na cały tydzień z listą zakupów i stworzony tak, że wszystko co kupisz w pełni wykorzystasz i nic Ci się nie marnuje to zapisz się TU, na listę osób oczekujących na mój e-boook ZDROWA DIETA NISKIM KOSZTEM.

Gdy brakuje Ci pomysłów na dania do pracy, albo szybkie i zdrowe obiady, polecam zapisz się poniżej do mojego newslettera. Dzięki temu otrzymasz prezent – dostęp do tygodniowych zestawów posiłków z gotową listą zakupów.

Chcę Ci pokazać, ile masz możliwości i jak możesz na spokojnie, ale systematycznie wprowadzać zdrowe zmiany u siebie i swoich domowników.

Zależy mi, abyś zaczęła dbać o swoje zdrowie, dlatego przygotowałam dla Ciebie posiłki rozpisane na 4 dni z gotową już listą zakupów. Jest to mój plan żywieniowy w tym tygodniu. Sama nie mam czasu na gotowanie i stanie w kuchni, więc idę na łatwiznę. Jednego dnia poświęcam godzinę na przygotowanie dań, które potem przez 4 dni będę wykorzystywała  🙂 Jeśli chcesz zacząć właśnie tak, ze mną zdrowsze odżywianie to zapraszam, pobierz mój plan poniżej. Jest on zapisany w dwóch wersjach jeden na Thermomix, drugi na tradycyjne gotowanie.

Posiłki się powtarzają, po to żeby nie stać godzinami przy garach, ale mimo to zachowana jest oczywiście różnorodność jedzenia. Ja, gotuję sobie zawsze raz na dwa dni, czyli powtarzam posiłki z jednego dnia przez kolejny – tak jest mi łatwiej J Polecam to i Tobie, tak właśnie jest stworzony poniższy plan, te same posiłki z jednego dnia pojawiają się w kolejnym. Dania, które wymagają dłuższego czasu na przygotowanie robię w większej ilości i jem jeszcze w następnych dniach.

Kliknij w poniższy obrazek i pobierz mój 4dniowy plan na Thermomix

dieta z listą zakupów

 

Kliknij w poniższy obrazek i pobierz mój 4dniowy plan żywieniowy z tradycyjną formą przepisów

dieta z listą zakupów

Co o tym myślisz? Pasuje Ci taka gotowa dieta z listą zakupów do pobrania?

Jeśli tak to proszę, napisz mi poniżej komentarz czy jest to dla Ciebie wartościowa pomoc, żebym wiedziała czy mam dalej dzielić się tu z Tobą moimi kolejnymi planami żywieniowymi. I czy właśnie w takiej formie jest to dla Ciebie pomocne.

Jeśli zmagasz się z jakaś chorobą, alergią, nietolerancją i potrzebujesz diety indywidualnej. A może chcesz korzystać z planu dokładnie dopasowanego do potrzeb Twojego organizmu i Twoich upodobań smakowych to napisz do mnie. Rozpisuję takie diety on-line, więcej na ten temat możesz przeczytać TUTAJ. Możesz też wysłać mi wiadomość na moim FB słodkie fajne ale dietetyczne.

dieta z listą zakupów