Gotowe pasty na kanapki – dobry skład

Wiesz jakim jestem dietetykiem 😉 A jeśli nie wiesz, bo dopiero jesteś u mnie pierwszy raz, to zapraszam Cię tu do poczytania na temat mojego podejścia do diety i odchudzania, a właściwie do lepszego sposobu odżywiania. Z racji tego, że doskonale rozumiem dzisiejsze zabiegane życie i często brak czasu „ na cokolwiek”, to zrobiłam Ci zestawienie. Daje Ci w nim propozycje na gotowe pasty na kanapki – z dobrym składem, które kupisz w popularnych sklepach.

Uważam, że dobrze i zdrowo się odżywiać, to nie podążać za internetowymi hasłami i panującą w danym miesiącu modą w internecie. Tylko, zmieniając każdego dnia (w ramach swoich możliwości) swoje codzienne przyzwyczajenia. Dokonując lepszych wyborów, każdego dnia.

Każdy z nas jest na innym etapie zmian w swoim odżywianiu. Na pewno, zdarzają się osoby, które uważają, że najlepiej jest wszystkie posiłki robić samemu. Zmiksowanie ciecierzycy na hummus zajmuje tak niewiele czasu, że każdy jest w stanie to zrobić.

Ja jednak, doskonale wiem, że każdy z nas jest inny. Rozumiem, że są takie dni, kiedy naprawdę nie mamy czasu, nawet żeby zjeść posiłki. Nie mówiąc już o tym, żeby je sobie jeszcze przygotować – nawet w 15 minut.

Dlatego, dzisiaj daję Ci pomysły na gotowe pasty na kanapki, z dobrym składem.

Uważam, że warto mieć zawsze w domu takie „koło ratunkowe”. Niezbędne na czas kiedy np. zaśpimy i nie będziemy mogły przygotować sobie innego śniadania. Także świetnie sprawdzą się szybkie kanapki z gotową pastą na kolację. Jeśli wracasz do domu po ciężkim dniu i nie masz już siły na gotowanie, to posmarowanie chleba pastą i zjedzenie warzyw do tego, zajmie Ci dosłownie chwilę. Jednak posiłek będziesz miała na pewno bardziej wartościowy, niż jakbyś zjadła chleb z popularnym pasztetem lub kupioną na szybko drożdżówkę.

Wszystkie te (poniżej) gotowe pasty na kanapki są w dość dobrych cenach, słoiczek kosztuje ok. 5 – 6 zł. Mają długi termin przydatności do spożycia i co najważniejsze, łatwo można je przechowywać. Nie trzeba trzymać ich w lodówce. Z tego względu, takie gotowe pasty na kanapki, mogą stać nawet kilka tygodni w domu i czekać na odpowiedni moment 😉

gotowe pasty na kanapki