Tygodniowy zestaw śniadań

To kolejny zestaw posiłków z mojego cyklu. O wcześniejszych darmowych e-book’ach, możesz poczytać w poprzednich postach. Pierwszy to szybkie obiady, drugi to lunchbox do szkoły. Przygotowane przeze mnie tygodniowe zestawy posiłków, charakteryzują się tym, że kupione produkty wykorzystasz w pełni,  w ciągu jednego  tygodnia. Oznacza to, że nic z jedzenia Ci się nie marnuje, ani nie zalega później  w lodówce. Brzmi ciekawie? To zapraszam Cię, zapisz się do mojego newslettera i pobierz darmowy, tygodniowy zestaw śniadań oraz jeśli jeszcze nie masz, to również dostępne, wcześniejsze moje  e-booki.

tygodniowy zestaw sniadan

Jaką kaloryczność zawiera jeden posiłek w moim tygodniowym zestawie śniadań?

Tygodniowy zestaw śniadań, które możesz pobrać bezpłatnie, po zalogowaniu się do mojego newslettera, to 7 posiłków śniadaniowych. Każdy z nich jest rozpisany na ok. 450kcal, czyli jest to 25% dobowego zapotrzebowania, przy diecie 1800kcal. Ja wychodzę z założenia, że śniadanie i obiad, to dwa największe posiłki w ciągu dnia. To one dostarczają nam energii. Muszą być pełnowartościowe, zdrowe i oczywiście smaczne. Jedzenie powinno sprawiać Ci przyjemność! Pamiętaj o tym. Zawartość białek, tłuszczy i węglowodanów jest w każdym śniadaniu inna. Ilości poszczególnych składników zawartych w danym posiłku znajdziesz w opisie konkretnego śniadania.

tygodniowy zestaw sniadan

Jakie produkty znajdziesz w poszczególnych śniadaniach?

Rozpisany przeze mnie tygodniowy zestaw śniadań, to głównie kolorowe posiłki z dużą ilością przeróżnych warzyw. Między innymi znajdziesz w nich rukolę, paprykę, pomidora, oliwki, awokado. Także owoce: gruszkę, figi i oczywiście węglowodany.  Razowe naleśniki, placuszki i pieczywo.

tygodniowy zestaw sniadan

Koszt zakupu produktów, do całego tygodniowego zestawu śniadań wyniósł mnie lekko ponad 30zł. Oznacza to, że cena jednego śniadania to mniej niż 4,5zł. Patrząc na ich różnorodność, smak i atrakcyjność, wydaje mi się, że to świetna cena. Oczywiście całkowity koszt uzależniony jest od sklepu w którym robisz zakupy, czyli od jego aktualnych ofert cenowych. Ja podaję przybliżone koszty śniadań.

Napisz w komentarzu, lub w wiadomości u mnie na facebook’u, co sądzisz o takim zestawie śniadaniowym.
Czy spodobał Ci się mój pomysł? Czy uważasz ten darmowy e-book za przydatny i pomocny?
Czekam na Twoja opinię 😉

tygodniowy zestaw sniadan

Jeśli zachęciłam Cię i chcesz skorzystać z darmowego pliku ze śniadaniami, wystarczy, że wypełnisz poniższe pola (zapiszesz się do mojego newslettr’a) i na maila otrzymasz hasło do pobrania tygodniowego zestawu śniadań  😀 Zapraszam 🙂