Zdrowe, szybkie obiady z listą zakupów

Należę do kilku kulinarnych grup na Facebook’u. To, co zaobserwowałam tam od dłuższego już czasu, to notorycznie pojawiający się jeden temat. Prawie każdego dnia, ktoś z uczestników grupy pisze z prośbą o pomysły na szybki, niedrogi obiad. Taki sam problem, czyli brak inwencji w wymyślaniu dań obiadowych i brak czasu na ich przygotowanie, ma większość z moich pacjentów. W związku z tym stwierdziłam, że przyjdę Wam z pomocą. Stworzyłam plan zdrowych, szybkich,  obiadów z listą zakupów.

 

zdrowe, szybkie obiady z listą zakupów

 

Co to znaczy?

Jeśli chcesz zainspirować się moimi pomysłami lub brakuje Ci czasu na gotowanie wymyślnych dań, zapraszam pobierz darmowy prezent. Zapisane tam obiady, są tak przeze mnie przemyślane, że robisz zakupy TYLKO 1 raz w tygodniu i nic Ci się z nich nie marnuje, a kupione produkty w pełni wykorzystujesz w czasie 7 dni. Jedynie co Ci zostaje to takie produkty jak: kasza czy olej, czyli te które na pewno Ci się szybko nie zepsują i przydadzą do przygotowania innych posiłków.

Każdy obiad przetestowałam – samodzielnie ugotowałam. W pliku masz zdjęcia każdej potrawy i dokładny opis jak szybko ją wykonać.

Przeciętny koszt każdego obiadu to ok. 8zł, a jego kaloryczność ok. 400kcal. Przy każdej potrawie masz opis zawartości białka, węglowodanów i tłuszczy.

Podoba Ci się taki pomysł planowania obiadów? Chcesz spróbować tanich, szybkich, zdrowych obiadów z gotową listą zakupów? Zapraszam zapisz się do newslettera, pobierz darmowy e-book i działaj!

 

Chciałam dać Ci pewne informacje, więc najpierw sama zrobiłam wszystkie niezbędne zakupy, tyle mnie wyniosły zakupy na 7 dni:

zdrowe, szybkie obiady z listą zakupów

 

Jak widzisz, za wszystko zapłaciłam niecałe 55zł, kupowałam wszystkie produkty w supermarkecie bez cen promocyjnych. Jeśli trafisz na jakąś sklepową obniżkę cen, prawdopodobnie zapłacisz jeszcze mniej.

Wszystkie posiłki, z pobranego pliku: szybkich obiadów na 7 dni z gotową listą zakupów, idealnie smakują na gorąco zaraz po przygotowaniu, ale również dobrze sprawdzą się jako danie w formie sałatki.

Bez problemu, możesz przygotować je dzień wcześniej, zapakować w pojemnik i zabrać do pracy.

To też, świetna forma zaplanowania jedzenia na wakacje. Gotowa lista zakupów i 20minut szykowania posiłku.

zdrowe, szybkie obiady z listą zakupów

Jeśli spodobała Ci się, taka forma rozpoczęcia walki o własne zdrowie, zapisz się do newslettera i odbierz darmowe prezenty. Proszę, pomyśl też o swoich znajomych i udostępnij ten link dalej. Może, ktoś również chciałby zawalczyć o swoje zdrowe odżywianie, ale nie wie jak to zrobić, albo uważa, że wymaga to poświęcenia olbrzymiej ilości czasu. Udowodnij mu, że wcale tak nie jest. Można jeść zdrowo, smacznie i poświęcić na przygotowanie posiłków niewiele minut. A co najważniejsze, nie wydając przy tym mnóstwa pieniędzy.

Na blogu najdziesz również TYGODNIOWY ZESTAW ŚNIADAŃ, również tak stworzony, że wszystko co kupisz wykorzystasz w ciągu 7 dni 😉

zdrowe, szybkie obiady z listą zakupów