Dieta na Thermomix

 

Dieta na Thermomix w dietetycznych ebookach. KUPUJĘ

dietetyczny ebook

 

Dlaczego?

W thermomixie jestem „zakochana” już od ponad 10 lat, do tego stopnia, że zostałam jego przedstawicielem. W domu mam go już 7 lat i praktycznie nie ma u nas dnia, abyśmy go nie włączyli. Wiem jakie to ułatwienie w kuchni, ale zdaję sobie sprawę, że można gotować również bez niego. Od pierwszego wpisu na tym moim blogu, zawsze podawałam Ci przepisy na dania według tradycyjnych metod gotowania oraz drugą opcję na Thermomix.

W tamtym roku jak zaczęłam tworzyć dietetyczne ebooki, przeszła mi myśl, że może warto dodawać do nich przepisy na thermomix. Jednak priorytetem dla mnie było pokazać Ci, że zdrowe gotowanie nie wymaga specjalnych sprzętów w domu, drogich produktów i wymyślnych dań. Poprzez bilansowanie dań w dietetycznych ebookach chciałam udowodnić Ci, że jedząc normalne, popularne posiłki, w tym kanapki i słodkie desery możesz schudnąć i zadbać w prosty sposób o swoje zdrowie.

To przyniosło oczekiwany przeze mnie efekt, bo rzeczywiście ebooki bardzo przypadły wielu moim pacjentom do gustu i z czasem coraz więcej dostawałam wiadomości z efektami dziewczyn, które stosowały moje ebooki, czyli dietę bez restrykcji.

Po pewnym czasie dostałam wiadomość od jednej z dziewczyn, która korzysta z moich ebooków, że może pomyślałabym o tym, aby dołączyć do ebooka przepisy na TM, skoro sama z niego korzystam. To był impuls, który przypomniał mi o moim początkowym pomyśle. Potem kolejna osoba, zapytała o to samo i kolejna. I utwierdziłam się w przekonaniu, że dieta na Thermomix, to bardzo dobry pomysł. Tym bardziej, że takiego idealnie zbilansowanego zestawu przepisów na Thermomix nie ma. Przynajmniej ja nie widziałam.

Dietetyczne ebooki w 5  i 6 edycji zawierają przepisy na posiłki w wersji tradycyjnej. Do przygotowania dla osób, które mają podstawowe sprzęty kuchenne. Dodatkowo posiadają przepisy w wersji na Thermomix (część przepisów jest na TM). Oprócz ebooka rozpisanego na 5 posiłków dziennie, dostępny jest również ebook 4 posiłkowy z niskim IG. On także, zawiera przepisy na Thermomix.

Dieta na Thermomix w postaci moich dietetycznych ebooków (5 i 6 edycji), wyróżnia się tym, że to Ty decydujesz co zjesz na kolejny posiłek. To dieta bez diety. Nie masz restrykcji i zakazów. W dietetycznych ebookach masz wiele możliwości. Te zestawy posiłków zostały stworzone przeze mnie nie jako wyrocznia dla Ciebie do stosowania ich przez pewien czas. Wręcz przeciwnie, to gotowiec, który możesz zmieniać na wiele sposób, tak aby było Ci najłatwiej.

Głównym celem dietetycznych ebooków, jest pokazanie Tobie w jak prosty i łatwy sposób można zacząć jeść zdrowe i zbilansowane posiłki. Dlatego moja dieta na Thermomix, to zbilansowane dania w 4 kalorycznościach: na 1600, 1700, 1900 i 2100.  Również co ważne, pod względem makroskładników.

Dania zbilansowane w ebookach są przeróżne. Od najprostszych – jak kanapki z gotową pastą z dobrym składem do bardziej atrakcyjnych jak np. pizza czy burger. Są też opcje alternatywnych dań, na „ciężki dzień”. Np. bułka z kefirem, bo tak też można na zdrowej diecie (redukcyjnej też ;)). Ważne jest tylko, żebyś wiedziała ile tej bułki i ile kefiru czy jogurtu możesz zjeść, żeby zachować odpowiedni dla siebie bilans kaloryczny dania.

Zdrowa dieta, w postaci dietetycznych ebooków oraz jednocześnie diety na thermomix, to nie gotowanie i jedzenie wymyślnych dań. To posiłki na szybko, gdy nie masz czasu gotować. To również możliwość jedzenie tradycyjnych, polskich dań, które zrobisz dla całej rodziny. W dietetycznych ebookach wszystko jest idealnie zbilansowane i oparte na produktach z dobrym składem. Twoim zadaniem jest zdecydować na jaki posiłek masz ochotę.

Mając TM, możesz jeszcze bardziej ułatwić sobie szykowanie dań na diecie. Taka dieta na thermomix to tak naprawdę zmiana nawyków i nauka jedzenia odpowiednich dla siebie porcji dań.

W dietetycznych ebookach, oprócz zbilansowanych posiłków, masz ode mnie wiele informacji na temat stosowania i wdrażania zdrowszych nawyków na co dzień.

Napisałam Ci tam wskazówki do gotowania z ebookiem, ale także informacje po prostu na temat zdrowszego odżywiania.

W dietetycznych ebookach, znajdziesz również całą stronę zamienników na wiele produktów spożywczych. To przydatna lista, jeśli nie lubisz niektórych produktów. Możesz także korzystać z niej jeśli akurat brakuje Ci, któregoś składnika do dania. To także świetna opcja do wprowadzenia sobie urozmaicenia do posiłków i utrzymania jeszcze większej różnorodności diety.

Ebooki zawierają również także wskazówki na temat czytania składu i etykiet niektórych produktów. Te wiadomości przydadzą Ci się do gotowania z ebookami.  Ale także później podczas samodzielnego wprowadzania zmian w swoim dotychczasowym odżywianiu.

CHCĘ KUPIĆ DIETĘ NA THERMOMIX – Przejdź do sklepu

 

Jeśli chcesz poczytać opinie dziewczyn, które stosują dietetyczne ebooki od kilku miesięcy to zapraszam Cię do śledzenia mojego konta INSTAGRAMIE. Tam na bieżąco podaję wszystkie informacje i dodatkowe wskazówki i inspiracje do zdrowego odżywiania.

Spodobał Ci się pomysł gotowania z dietetycznymi ebookami i uważasz, że taka dieta na Thermomix to fajny produkt? Jeśli tak, to proszę udostępnij ten wpis w swoich mediach społecznościowych. Podziel się nim z osobami, które mogę szukać właśnie takiej diety na thermomix. Może to ich zmotywuje do zdrowszego odżywiania na co dzień?

dieta na thermomix