Praca nad zdrowiem, masz na to siłę???

Kto  z Was na noworocznej liście postanowień zapisał  praca nad zdrowiem, kondycją i lepszym wyglądem? Myślę, że wiele osób może się z tym utożsamiać, bo to najczęstsze noworoczne postanowienia.

Jak zrobić, żeby za miesiąc nie zrezygnować z tak istotnych wyzwań? Jak wdrożyć to postanowienie, żeby praca nad zdrowiem, nie skończyła się po kilku tygodniach?

Najbardziej popularne i najłatwiejsze założenie należy tak naprawdę, do jednych z najtrudniejszych i wielce wymagających. Jeśli jest to mocne postanowienie i chcesz w tym roku osiągnąć dobre efekty w sferze swojego zdrowia, to powinnaś mieć świadomość, że Twoje życie musi się zmienić. Osiągnięcie celu, jakim jest poprawa zdrowia, kondycji i lepsza sylwetka, wymaga od Ciebie poświęceń i dużej ilości czasu. Żeby nie być gołosłownym zastanów się, czy naprawdę stać Cię na podejmowanie takich poważnych kroków.

Praca nad zdrowiem, wymaga czasu.

Czy poświęcisz dotychczasowe „nic nie robienie” na gotowanie i treningi (rower, siłownia, ćwiczenia)? Zamiast odpoczywać po pracy na kanapie, zamiast przeglądać FB czy inne portale, ruszysz na zakupy z listą produktów do zaleconego planu żywieniowego? Nie wystarczy powiedzieć sobie, że zaczynam dbać o siebie i żyć jak dotychczas. W takiej sytuacji nic się nie zmieni.  A ty jedynie stracisz wiarę w siebie. Do takich zmian trzeba dorosnąć, dojrzeć  i  mieć naprawdę chęć do pracy nad sobą oraz świadomość ile czasu trzeba będzie poświęcić na to przedsięwzięcie.

Jeśli jednak jesteś przekonana, że już u Ciebie nastał właśnie ten czas, że już jesteś gotowa na zmiany – TO SUPER!

Na pewno nie pożałujesz tej decyzji!

Żebyś mogła być dumna ze swoich efektów, polecam od razu wziąć się profesjonalnie za zmianę. Jeśli należysz do grupy osób,  którzy nie potrzebują gubić kilogramów i nie mają problemów zdrowotnych. Albo chcesz tylko zmodyfikować lepiej swój talerz i plan dnia. To możesz samodzielnie działać, korzystając  jedynie z drobnych  podpowiedzi. Natomiast, jeśli potrzebujesz schudnąć kilka lub kilkadziesiąt kilogramów. Masz  już zdiagnozowane choroby metaboliczne, naprawdę nie powinnaś robić niczego na własną rękę. Przy takich problemach bardzo niebezpieczne może być działanie samodzielne, poprzez poszukiwanie “diety cud” w Internecie lub korzystanie z jadłospisów koleżanek.

Jeśli chciałabyś zacząć przemianę i prace nad sobą właśnie ze mną serdecznie zapraszam Cię na konsultacje dietetyczne w gabinecie w Lublinie. Natomiast jeśli jesteś daleko, to zapraszam Cię do najprostszej formy wprowadzania zmian, czyli do skorzystania z moich DIETETYCZNYCH EBOOKÓW lub konsultacji ze mną on-line.

Zadbaj o swoje zdrowie, to inwestycja w Twoją dobrą, przyszłość 🙂

A jeśli chcesz mnie lepiej poznać to zapraszam Cię na mój instagram, tam każdego dnia będziesz mogła być ze mną w kontakcie. I bezpłatnie korzystać z moich porad i podpowiedzi.

Przeczytaj też te wpisy:

Jak wygląda wizyta u dietetyka.

Dobry dietetyk, też człowiek.

Jak zacząć dietę na własnych zasadach.