Tygodniowy zestaw kolacji

Kolacja u moich pacjentów to często największy posiłek w ciągu dnia, albo wręcz przeciwnie zupełnie pomijany. Przygotowałam dla Ciebie tygodniowy zestaw kolacji, żeby ułatwić Ci gotowanie i codzienne wymyślanie tych dań.  Poniżej po zapisaniu się do newslettera, otrzymasz na swoją skrzynkę mailową, wiadomość ode mnie z podanym linkiem do strony i hasłem do pobrania gotowego zestawu. Dodatkowo, będziesz mogła pobrać od razu moje wcześniejsze darmowe e-booki ze śniadaniami, obiadami i lunchbox’y do szkoły. Wszystko za free.

tygodniowy zestaw kolacji

 

Popularne błędy

Na pewno, spotkałaś się z krążącym powszechnie przekonaniem, że kolację należy zjadać o 18:00. Nie toleruje tych ogólnych zasad i założeń. Jeśli kładziesz się spać o 21:00, to rzeczywiście ta pora kolacji będzie odpowiednia. Jeśli jednak, tak jak ja, dzień kończysz po 23, to absolutnie ostatni posiłek o godzinie 18:00 nie będzie dobrym pomysłem.

Kolejnym błędem, jest objadanie się na wieczór. Czyli stosowanie kolacji, jako jedynego posiłku w ciągu dnia. Tak sporo moich pacjentów robi. To znaczy, że nie zawsze zjedzą śniadanie, w pracy coś „skubną” albo i nie, a jak wracają do domu to od 18:00 do 21:00 jedzą, to co maja w zasięgu ręki. Kanapkę, wczorajszy obiad, ciasteczko, jabłko itp. Znasz to?

Tygodniowy zestaw kolacji

Pomoże Ci, zapanować nad brakiem pomysłu na  zdrowy posiłek. Sprawi, że w lodówce będziesz miał gotowe produkty, z których w ciągu 15-20minut stworzysz zdrowy posiłek.

Każda kolacja z tygodniowego zestawu, ma ok. 310kcal, bilans białek, węglowodanów i tłuszczy masz podany pod każdym posiłkiem w pdf-ie.

Dzięki tak rozpisanym posiłkom, oszczędzasz czas i nie marnujesz jedzenia. W zestawie masz rozpisane dokładnie przepisy posiłków, czas ich wykonania, zdjęcia potraw i listę zakupów na cały tydzień.

Z tak przygotowaną rozpiską robisz raz w tygodniu zakupy, a posiłki są tak ułożone, że wszystko w ciągu 7 dni wykorzystasz i nic Ci się nie marnuje.

Koszt jednorazowych zakupów to niecałe 40zł. Oznacza to, że jedna kolacja wynosi ok. 5,5zł.

tygodniowy zestaw kolacji

Ciekawie brzmi?

Zainteresowałam Ciebie?  Zapraszam, zapisz się poniżej do mojego newslettera i odbierz dostęp do pliku z kolacjami i dodatkowo do innych posiłków, stworzonych na tych samych zasadach.

Wysyłając swoje dane, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie w celu wysyłki newslettera