Tygodniowy zestaw posiłków do pracy

Tym razem przygotowałam dla Ciebie zestaw podwójnych posiłków na każdy dzień tygodnia. Jest to drugie śniadanie i przekąska, czyli tygodniowy zestaw posiłków do pracy i nie tylko. Świetnie się sprawdzi dla studentek, lub zabieganych mam.

tygodniowy zestaw posilkow do pracy

Co wyróżnia ten zestaw?

Każdy z posiłków ma ok. 270kcal, zawartość białek, węglowodanów i tłuszczy opisana jest w zestawie przy każdym dniu. Przygotowanie posiłków jak zwykle jest szybkie i nie wymaga posiadania wielkich zdolności kulinarnych.

Zakupy robisz raz w tygodniu, a wszystkie produkty wykorzystujesz w ciągu 7 dni stosowania planu.

 

Czy posiłki są różnorodne?

Jestem zwolenniczką jedzenia smacznie, atrakcyjnie i niemonotonnie. Pisząc dla Ciebie zestaw posiłków starałam się, żeby były kolorowe i smaczne. Miałam jednak na uwadze to, że nie masz czasu na stanie w kuchni i zbyt długie szykowanie sobie posiłku do pracy. Rozpisałam, więc plan tak, aby posiłki Ci smakowały, ale żebyś nie poświęciła więcej niż 15 minut na ich przygotowanie. Dodatkowo, te dania które właśnie wymagają więcej czasu do przygotowania, wykorzystasz w kolejnym dniu. Czyli jednego dnia robisz 15 minutową sałatkę, ale dzięki temu w następny dzień masz już ją zapakowaną do śniadaniówki i tylko wkładasz ją do torby przed wyjściem do pracy.

tygodniowy zestaw posiłkow do pracy

Chcesz dostać ode mnie taki gotowy tygodniowy zestaw posiłków do pracy?

Zapraszam, wystarczy, że zapiszesz się do mojego newslettera – wypełnij pola poniżej. Następnie na Twoją skrzynkę mailową dostaniesz linka do strony i hasło potrzebne do pobrania zestawu.

Wysyłając swoje dane, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie w celu wysyłki newslettera

 

Jeśli nie pobrałaś moich wcześniejszych darmowych e-booków, to koniecznie zapisz się do newslettera i pobierz zestawy. Czekają tam na Ciebie:
Śniadania
Obiady
Kolacje
Lunchbox do szkoły.

 

Dlaczego warto, żebyś je pobrała?

Każdy z tych zestawów, ma rozpisane wybrane posiłki na 7 dni tygodnia. Stworzone są one tak, że wszystkie produkt z krótką datą przydatności do spożycia, wykorzystasz w czasie jednego tygodnia. Nic Ci się nie zmarnuje. Dodatkowo załączoną masz do nich listę zakupów, dzięki której do sklepu idziesz jeden raz na 7 dni.